Rodzina Hunters

Rerutacja 70+/Sp Św/Demony/Aktywni gracze


#1 2013-05-03 11:06:05

PiotR1

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-05-03
Posty: 1
Punktów :   

Podanko PiotŸa

1. PiotŸ, Mag

2. lvl-71

3.Reputacja-158k

4.
Prawa Ręka-Tajemniczy +5
Lewa Ręka-Legendarny +3
Zbroja-Wiekowy +5

1sp-23+0
2sp-58+0 oraz 57+0 Jedna mam pod Element
3sp-28+0
4sp-38j+3
5sp-32+5

5.Poprzednia Fam ~Battalion~

6.Powód Odejścia - Miałem i tak odejść z Tej Fam,ponieważ była nie miła atmosfera gracze oskarżali się o kradzieże itp. Chciałem odejść,ale sami mnie wyrzucili.

7. Dlaczego chcę dołączyć do was? Kolega polecał mi te Fam mam nadzieję,że będzie nam się fajnie miło grało nie będzie takich sprzeczek jak w poprzedniej Fam Już wcześniej chciałem do was dojść ale miałem za mały lvl:P

8.Coś o sobie więc: Mieszkam w Pięknym Mieście Sieraków:) Chodzę do Klasy I TŻ Hmm Dlaczego Technikum Żywienia? Lubię gotować oraz oglądać programy kulinarne;) Wieczorkiem lubię obejżeć jakiś Horror:P Bardzo lubię słuchać Muzyki można powiedzieć,że muzyka to takie moje Zainteresowanie. Lubię także wychodzić wieczorami z moim kotem na spacer łowić rybki z braćmi. Może teraz napisze coś o NT Chciałem napisać,że co do Sp oraz Repki to postaram się jak najszybciej to zmienić na lepsze;P

9.Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podanka:) Pozdrawiam;)

Offline

 

#2 2013-05-03 12:56:26

 Jula95

Moderator

Skąd: Kielce/Gdynia/Krakow
Zarejestrowany: 2013-04-27
Posty: 22
Punktów :   

Re: Podanko PiotŸa

Podanie pozytywne, popracuj nad sp, Eq nawet dobre, krotko mowiac jestem na Tak.

Offline

 

#3 2013-05-03 13:17:52

 Jula95

Moderator

Skąd: Kielce/Gdynia/Krakow
Zarejestrowany: 2013-04-27
Posty: 22
Punktów :   

Re: Podanko PiotŸa

Przykro mi, wlasnie rekrutacja do rodziny zostala ZAMKNIETA. Wrocimy niebawem
Pozdrawiam. Jula999.

Offline

 

#4 2013-05-03 16:47:47

 Jula95

Moderator

Skąd: Kielce/Gdynia/Krakow
Zarejestrowany: 2013-04-27
Posty: 22
Punktów :   

Re: Podanko PiotŸa

PiotR1 napisał:

1. PiotŸ, Mag

2. lvl-71

3.Reputacja-158k

4.
Prawa Ręka-Tajemniczy +5
Lewa Ręka-Legendarny +3
Zbroja-Wiekowy +5

1sp-23+0
2sp-58+0 oraz 57+0 Jedna mam pod Element
3sp-28+0
4sp-38j+3
5sp-32+5

5.Poprzednia Fam ~Battalion~

6.Powód Odejścia - Miałem i tak odejść z Tej Fam,ponieważ była nie miła atmosfera gracze oskarżali się o kradzieże itp. Chciałem odejść,ale sami mnie wyrzucili.

7. Dlaczego chcę dołączyć do was? Kolega polecał mi te Fam mam nadzieję,że będzie nam się fajnie miło grało nie będzie takich sprzeczek jak w poprzedniej Fam Już wcześniej chciałem do was dojść ale miałem za mały lvl:P

8.Coś o sobie więc: Mieszkam w Pięknym Mieście Sieraków:) Chodzę do Klasy I TŻ Hmm Dlaczego Technikum Żywienia? Lubię gotować oraz oglądać programy kulinarne;) Wieczorkiem lubię obejżeć jakiś Horror:P Bardzo lubię słuchać Muzyki można powiedzieć,że muzyka to takie moje Zainteresowanie. Lubię także wychodzić wieczorami z moim kotem na spacer łowić rybki z braćmi. Może teraz napisze coś o NT Chciałem napisać,że co do Sp oraz Repki to postaram się jak najszybciej to zmienić na lepsze;P

9.Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podanka:) Pozdrawiam;)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.opiniewroclaw.pun.pl www.pokevapor.pun.pl www.preity.pun.pl www.grapolityczna.pun.pl www.wszif.pun.pl